Post

RECYVECI ZBIERA NOVÉ KÚSKY

Dlho očakávaná informácia pre viacerých z vás, ktorí nám píšete, či môžete pomáhať! 🙏🏼😇
A to tým, že chcete darovať oblečenie, ktoré už nepotrebujete, no mohol by ho chcieť kúpiť niekto iný.
A tak, OZ RECYVECI prijíma nové kusy oblečenia a obuvi.
‼️Prosíme vás o zhovievavosť v tom, že aj tento „nábor“ má obmedzenú kapacitu. Preto, ak sa ozvete mnohí, nebudeme môcť prijať všetko a od všetkých.
‼️Prosíme vás tiež o rešpektovanie pravidiel darovania, ktorými veľmi uľahčíte našu prácu.
Preto:
1. 📦Zbierka bude prebiehať IBA v týždni od 1-4.8.2022 (pondelok-štvrtok) a LEN na adrese skladu RecyVeci. Harmonogram zverejníme v osobitnom poste. Bude potrebné nás vopred informovať, ktorý deň a v akom čase si vyberáte. (Detailnejšie info už čoskoro.)
2. 📦Prijímame oblečenie a obuv, ktoré sú ČISTÉ a ZACHOVALÉ, jednoducho také, za ktoré by bol ešte niekto ochotný zaplatiť. (V praxi: Ak chcete darovať oblečenie, ktoré má vôňu po dlhom uskladnení v skrini, prosíme, vyperte ho. Taktiež aj vtedy, ak oblečenie nie je čisté.)
3. 📦Prijímame SEZÓNNE. Znamená to oblečenie využiteľné v mesiacoch júl, august, september. (Momentálne nezbierame čižmy, zimné kabáty, čiapky, šály, oteplené nohavice, hrubé svetre a pod.)
4. 📦Šatstvo a obuv, ktoré chcete darovať je potrebné vopred nafotiť. My sa vám spätne ozveme, čo od vás vieme s veľkou vďačnosťou prebrať. Ide len o jednoduché a rýchle odfotenie toho, o čo ide. Netreba foto žiadnych veľkostí ani fotografie oblečenia z každej strany. Verte, pre vás je to jedna taška, pre nás množstvo práce a času, keď nám prídu mechy oblečenia, ktoré tak musíme nanovo triediť, vyradzovať, a pod.)
5.📦Osobný odber: aktuálne len Bardejov
Ak sa v tomto meste nenachádzate, môžete nám oblečenie poslať poštou s vedomím, že nie je v našich možnostiach preplácať poštovné. Preto to nechávame na vašom slobodnom rozhodnutí a zvážení.)
6. 📦Oblečenie sa nevykupuje, je tu však možnosť dobrého skutku – darovania.
7. 📦Pri darovaní šatstva a obuvi sa môžete tešiť na malú pozornosť od tímu RECYVECI.
Tešíme sa na vás a na nové kúsky.
ĎAKUJEME❤️♻️
Back to list